Logo

कुन पार्टीले कस्लाई बनायो कहाँ उमेदवार (नामावली सहित)


२०७४ स्थानीय तहको निर्वाचनका लागि तीनवटा प्रदेशका उम्मेदवारी मनोनयन दर्ता सुरु भएको छ । दलहरुले आफ्नो तर्फबाट महानगर, उपमहानगरपालिका, नगरपालिका र गाउँपालिकाका लागि उम्मेदवार छनौट गर्ने क्रम अन्तिम चरणमा पुगेको बताएका छन् । जिल्ला अनुसार छनौट भइसकेका उम्मेदवारहरुको नामावली यस्तो छ ।

                                              रामेछाप

मन्थली नगरपालिका
कांग्रेस: विनोद कार्की, गंगा अधिकारी
एमाले : रमेश बस्नेत, माया कार्की
माओवादी केन्द्र : तारानारायण श्रेष्ठ, रितादेवी घिमिरे

रामेछाप नगरपालिका
कांग्रेस : नरबहादुर थापामगर, सिर्जना खड्का
एमाले : रोशन पाख्रिन, शान्ता सापकोटा
माओवादी केन्द्र : शिशिर खड्गी, इन्दिरा बख्रेल

काठमाडौं

चन्द्रागिरी नगरपालिका:

एमाले :मेयरमा प्रह्लाद कार्की, निशा नकर्मी

काठमाडौं महानगरपालिका

कांग्रेस : राजुराज जोशी, हरिप्रिया खड्गी
राप्रपा : राजाराम श्रेष्ठ

बुढानिलकण्ड नगरपालिका
कांग्रेस :राजु श्रेष्ठ

गोकर्णेश्वर नगरपालिका
कांग्रेस : सन्तोष चालिसे, शान्ति नेपाल
एमाले : गोपाल बराल, शान्ति श्रेष्ठ
माओवादी केन्द्र :टिआर नेपाल

कागेश्वरी मनोहर नगरपालिकामा
माओवादी :महेश्वर फुयाल
कांग्रेस :उपेन्द्र कार्की
एमाले : मणिराम फुयाल

शंखरापुर नगरपालिका

कांग्रेस :शंकर तिवारी
माओवादी : कृष्णराज सुवेदी

                                                        चितवन

भरतपुर महानगरपालिका

कांग्रेस :मेयरमा दिनेश कोइराला, उपमेयरमा पार्वती शाह
एमाले : मेयर देवी ज्ञवाली, उपमेयर दिव्या आचार्य ।
माओवादी :मेयर रेणु दाहाल, उपमेयर सुरेन्द्र गुरुङ ।
राप्रपा : बद्री तिमल्सिना, टुंगो लाग्न बाँकी

कालिका नगरपालिका
कांग्रेस :कमलप्रसाद आचार्य, निरुजा श्रेष्ठ
एमाले :खुमनारायण (गोपी) श्रेष्ठ, कमला भट्टराई
माओवादी : रामध्वज डल्लाकोटी, सविता लामा

राप्ती नगरपालिका
कांग्रेस : किरणभूषण ओली, अनिता मैनाली
एमाले : प्रभा बराल, इमानसिंह लामा
माओवादी : रामचन्द्र पाठक, कल्पना लामा घलान

माडी नगरपालिका
कांग्रेस : खेमप्रसाद महतो, शिवमाया भट्टराई
एमाले :नारदमणि पौडेल, ताराकुमारी काजी महतो
माओवादी : ठाकुरप्रसाद ढकाल, सरिता महतो
राप्रपा : बद्री तिमल्सिना
रत्ननगर नगरपालिका
एमाले : नारायण वन, विमला दुवाडी
माओवादी : राजु अमगाईं ‘सुबोध’, संगीता भट्टराई

खैरहनी नगरपालिका
एमाले : लालमणि चौधरी, सुनीता थपलिया
माओवादी : एकराज डल्लाकोटी, रेवती उप्रेती ।

                                                                  मकवानपुर

हेटौंडा उपमहानगपालिका
एमाले : हरिबहादुर महत
माओवादी :बलराम बल, कमला पौडेल
राप्रपा : मधु अधिकारी

थाहा नगरपालिका
एमाले : विष्णु ढकाल, कल्पना बलामी
माओवादी : लवशेर विष्ट, शकुन्तला गोपाली
राप्रपा: हरेराम कार्की ।

                                         काभ्रे

धुलिखेल नगरपालिका
कांग्रेस :रमेशप्रसाद हुमागाईं, निर्मला योगल श्रेष्ठ
एमाले :अशोक व्याञ्जु, जमुना लामा
माओवादी :सरस्वती लामा, दिनदयाल सोजू
राप्रपा: मनसुमन श्रेष्ठ, रमा थापा

बनेपा नगरपालिका
कांग्रेस :राम जोशी, निर्मला श्रेष्ठ
एमाले :लक्ष्मीनरसिंह बादे, रेखा सापकोटा ९दाहाल०
माओवादी:भोला अर्याल, सुशीला शुद्धकार
राप्रपा : अनन्तप्रसाद दाहाल, रुपा बिष्ट

पनौती नगरपालिका
कांग्रेस : विदुर वञ्जारा, अञ्जु रञ्जित केसी
एमाले : भीम न्यौपाने, गीता बञ्जारा
माओवादी : जगन्नाथ गिरी, जमुना सापकोटा
राप्रपा :आरजुकुमार केसी, अप्सरा विक

पाँचखाल नगरपालिका
कांग्रेस :महेश खरेल, लक्ष्मी दनुवार
एमाले :रुद्र बानियाँ, भक्तकुमारी लामा
माओवादी : आइतसिं तामाङ, रुकमणि बराइली
राप्रपा : बिष्णु गौतम, सुनिता दनुवार सापकोटा

नमोबुद्ध नगरपालिका
कांग्रेस : कुन्साङ लामा, कमला खनाल
एमाले :टंकप्रसाद शर्मा , रामदेवी लामा
माओवादी: रत्न लामा, नानू घतानी
राप्रपा : भीमबहादुर लामा, भवानी उप्रेती

मण्डन देउपुर नगरपालिका
कांग्रेस :अच्युतप्रसाद पौडेल, राधिका ढकाल
एमाले :टोकबहादुर वाइबा, निर्मला शाही
माओवादी : रिता ढकाल, निरञ्जन विष्ट
राप्रपा : रामकृष्ण सापकोटा, उपप्रमुख स् टुंगो लाग्न बाँकी

बेथानचोक गाउँपालिका
कांग्रेस :प्रेमबहादुर तिमल्सिना, सरिता लामिछाने तामाङ
एमाले :  प्रेम लामा, उन्नती केसी
माओवादी : मर्दनसिं तामाङ, तारा राना तिमल्सिना
राप्रपा :कमलबहादुर लामा, उपाध्यक्ष स् टुंगो लाग्न बाँकी

रोशी गाउँपालिका

कांग्रेस :दलबहादुर लामा , लक्ष्मी बर्तौला
एमाले : बज्रध्वज वाइबा, बबिता बोहोरा
माओवादी :मिमबहादुर वाइबा, उपाध्यक्ष स् टुंगो लाग्न बाँकी
राप्रपा :पशुपतिकुमार शाह, गंगामाया लामा

भुम्लु गाउँपालिका

कांग्रेस : तस्बिर लामा, शान्ता क्षेत्री थापा
एमाले :गुमानध्वज कुँवर, कल्पना श्रेष्ठ
माओवादी : नकुल पराजुली, अनिता गुरुङ
राप्रपा :नारायणदास उप्रेती, उपाध्यक्ष स् टुंगो लाग्न बाँकी

तेमाल गाउँपालिका

कांग्रेस : सलामसिं तामाङ, दुर्गामाया तामाङ
एमाले : प्रदीप लामा, उषा घिसिङ
माओवादी : गंगाबहादुर दोङ, कल्पना मोक्तान
राप्रपा: केशव तामाङ,

महाभारत गाउँपालिका

कांग्रेस : रकमसिंह घलान, बिष्णुमाया पुलामी
एमाले :राजकुमार कुँवर, रविनमाया अस्तानी
माओवादी : कान्छामान जिम्बा, जुनिता मगर
राप्रपा : प्रकाश मोक्तान,

खानीखोला गाउँपालिका
कांग्रेस :गोपाल घिमिरे, तारादेवी आचार्य
एमाले :कृष्णबहादुर खुलाल, रुकमणि गुरुङ
माओवादी : इन्द्रबहादुर थिङ, बिष्णुमाया मोक्तान
राप्रपा :चन्द्रबहादुर जिम्बा, उपाध्यक्ष स् टुंगो लाग्न बाँकी

चौरीदेउराली गाउँपालिका

कांग्रेस : विक्रम गौतम, मिना लामा
एमाले : लेखराज गौतम, यशु लामा
माओवादी:दिनानाथ गौतम, गीता रसाइली
राप्रपा : गण्डिवराज गिरी

                                  नुवाकोट

विदुर नगरपालिका
माओवादी: लीलानाथ न्यौपाने, सुभद्रा नेपाल
एमाले : सञ्जु पण्डित, गीता दाहाल अर्याल

बेलकोटगढी नगरपालिका
एमाले : राजेन्द्ररमण खनाल, रूपा सापकोटा
माओवादी : जगबहादुर गुरुङ, कविता ढुंगाना
राप्रपा :कुमार गजुरेल

                  कास्की

पोखरा लेखनाथ महानगरपालिका
कांग्रेस :रामजी कुवर ,सरस्वति गुरुङ
एमाले : मानबहादुर जिसी, मञ्जुदेवी गुरुङ
राप्रपा : गीता गुरुङ, रमेश खत्री

म्याग्दी

बेनी नगरपालिका
कांग्रेस : हरिकुमार श्रेष्ठ
एमाले : प्रमोद श्रेष्ठरसुरत केसी, दुर्गा कार्की बानियाँ
माओवादी : ज्योती लामिछाने पौडेल
राप्रपा :एकेन्द्र रावल ९प्रमुख०, सञ्जु बरुवाल

तनहुँ

ब्यास नगरपालिका

कांग्रेस: वैकुण्ठ न्यौपाने, मीरा जोशी
एमाले :शंकरनारायण श्रेष्ठ, मनुमाया श्रेष्ठ
माओवादी केन्द्र :अतेन्द्रकेशरी न्यौपाने ९प्रमुख०

भानु नगरपालिका
एमाले: विद्यानाथ ढकाल, भगवती न्यौपाने
शुक्लागण्डकी नगरपालिका
एमाले : रामचन्द्र उपाध्याय, रेखा थापा बस्याल
माओवादी केन्द्र : अतेन्द्रकेशरी न्यौपाने ९प्रमुख०

भीमाद नगरपालिका
कांग्रेस : पुष्पा पराजुली, इन्दिरा खनाल
एमाले:दधिराज सुवेदी

बागलुङ

बागलुङ नगरपालिका
राप्रपा : सुरेन्द्र खडका
जैमिनी नगरपालिका
राप्रपा : केशव सापकोटा, विना केसी
ढोरपाटन नगरपालिका
राप्रपा :नीमबहादुर भण्डारी, नरमती बुढा

लमजुङ

बेंसीसहर नगरपालिका

कांग्रेस: भेषबहादुर पौडेल, तिरकाशी गुरुङ
राप्रपा :रामबहादुर थापा ९प्रमुख०

सुन्दरबजार नगरपालिका
कांग्रेस स् बद्रीमान श्रेष्ठ, ज्ञानु शाह
राप्रपा स् नवराज बसौला ९प्रमुख०र
माओवादी केन्द्र स् अतेन्द्रकेशरी न्यौपाने ९प्रमुख०

मध्यनेपाल नगरपालिका
कांग्रेस : रमेशकुमार पाण्डे, सीता शाही
माअ‍ोवादी केन्द्र :मोहनहरि पौडैल ९प्रमुख०
राप्रपा : श्रीप्रसाद घिमिरे, गुहेश्वरी बिक

राइनास नगरपालिका
कांग्रेस : खडकबहादुर गुरुङ
एमाले : सिंहबहादुर थापा
राप्रपा : राजेन्द्र लौडारी

सुर्खेत

वीरेन्द्रनगर नगरपालिका
कांग्रेस : देवकुमार सुवेदी, जानकी सिंह
एमाले: बालाराम शर्मा, मोहनमाया ढकाल
माओवादी : रत्न गाहा, उपप्रमुख हरिमाया शर्मा

गुर्भाकोट नगरपालिका
कांग्रेस: हस्त पुन, मैना विक
एमाले : देवबहादुर खत्री, सुशीला विक
माओवादी : हिरा थापा, नन्दकली विक

भेरीगंगा नगरपालिका
कांग्रेस: भूपेन्द्रबहादुर चन्द, रेणु ढकाल
एमाले : यज्ञप्रसाद ढकाल, चन्द्रा आचार्य
माओवादी : कृष्णप्रसाद गिरी, डिलसरा थापा

पञ्चपुरी नगरपालिका
कांग्रेस : उपेन्द्रबहादुर थापा, मुक्तिदेवी पुरी
एमाले : मनबहादुर विक, राजकुमारी तिवारी
माओवादी: धनबहादुर थापा, सीता पाण्डे

लेकबेंसी नगरपालिका

कांग्रेस : उमेश पौडेल, डिलमती विक
एमाले :गगनसिं सुनार, शान्तिकुमारी छन्तेल
माओवादी : खड्गबहादुर घर्ती, आरती विक

 

कालिकोट

खाँडाचक्र नगरपालिका
एमाले :जसिप्रसाद पाण्डे, विजया विष्ट
कांग्रेस : पदमबहादुर शाही, राजकौरा शाही
माओवादी :लक्ष्मी प्र चौलागाईं ९शैलेन्द्र०, गंगा खड्का

रास्कोट नगरपालिका
एमाले : मनिराज बराल, उमा शाही
कांग्रेस : दानबहादुर बम, भावना शाही
माओवादी :काशिचन्द्र बराल, मिमसरा बम शाही

तिलागुफा नगरपालिका
एमाले : कलबहादुर शाही, गंगा खत्री
कांग्रेस : शंकर उपाध्याय, लक्ष्मी शाही
माओवादी : रतनबहादुर शाही

जुम्ला

चन्दननाथ नगरपालिका
माओवादी : अशोक कुमार श्रेष्ठ

                                            जाजरकोट

भेरी नगरपालिका
कांग्रेस: सनतकुमार कार्की, धनाकुमारी चपाई
एमाले : सिपी घर्ती मगर, देवी नेपाली
माओवादी : ढकबीर राना, कृष्णा शर्मा

छेडागार नगरपालिका
कांग्रेस :रत्नबहादुर खडा, उपप्रमुख रेश्मा शाही
एमाले : लालबहादुर महतारा, सरीता वली
माओवादी:चन्द्रबहादुर थापा, धर्मशिला बस्नेत

त्रिवेणी नलगाड नगरपालिका
कांग्रेस :छवि पन्त, धनमाया शाही
एमाले : नबेन्द्र नेपाली, सुनिता बोहरा
माओवादी : टेकबहादुर रावल, बालकुमारी बस्नेत

दैलेख

नारायण नगपालिका
काँग्रेस :मणिराम रेग्मी, वासना थापा
एमाले : रत्नबहादुर खड्का, सावित्री मल्ल
राप्रपा :गंगाराम बस्नेत, कृष्ण सिहं
माओवादी : दानबहादुर महतारा

दुल्लु नगरपालिका
कांग्रेस :घनश्याम भण्डारी, कृष्णा शाही
एमाले : बरुनाथ योगी, विस्ना थापा खड्का
राप्रपा :गणेश उपाध्यय, दुर्गा शाही
माओवादी : ढकेन्द्रबहादुर शाही

चामुण्डा विन्दासैनी नगरपालिका
कांग्रेस : गणेशकुमार शाही, इन्द्राकुमारी शाही
एमाले : सूर्यबहादुर शाही, तारा शाही
मावोवादी : रण बहादुर खड्का ।

रुकुम

मुसिकोट नगरपालिका
कांग्रेस:महेन्द्र केसी, हिमकुमारी मल्ल
एमाले : विमलकुमार पुन, केशरी गौतम
माओवादी: देवीलाल गौतम, प्रेमकुमारी सुनार केसी

चौरजहारी नगरपालिका
कांग्रेस : बलवीर गोसाईं, मनीषा भण्डारी
एमाले : शेरबहादुर केसी, कल्याणी खड्का
माओवादी : विशाल शर्मा, राधा रोका

आठबिसकोट
कांग्रेस : धीरेन्द्र बटाला, अनिता बुढा
एमाले : हरिप्रसाद शर्मा, अमृता शाह
माओवादी केन्द्र: गोरखबहादुर केसी, गीता नेपाली

प्रतिक्रिया दिनुहोस्